5 نکته مهم برای نمایش مانکن انگشتر طلا فروشی

7790965765 5 جعبه هدیه پرکاربرد در طلا فروشی
5 جعبه هدیه پرکاربرد در طلا فروشی
دسامبر 3, 2023
مانکن طلا فروشی
مانکن طلا فروشی
دسامبر 13, 2023
مانکن انگشتر

مانکن انگشتر

حداکثر سطح حلقه را نشان دهید

مهم است که حداکثر سطح انگشتری را که می خواهید بفروشید به نمایش بگذارید.
این امر به ویژه برای گروه های عروسی و سایر حلقه هایی که ممکن است دارای ویژگی باشند، صادق است
طرح های پیچیده روی ساق حلقه طرح‌های جدید جواهرات زیادی وجود دارد که دارای عناصر نگهدارنده هستند که بیشتر سطح حلقه را نشان می‌دهند.

مانکن انگشتر را در زاویه مناسب نمایش دهید

بسته به نوع سنگ ست شده در انگشتر و تراش سنگ، زاویه نمایش انگشتر نقش مهمی در ارائه جذاب ترین انگشتر خواهد داشت. برش های الماس گرد برلیانت در زاویه 45 درجه از منبع نور غالب، بیشترین نور را منعکس می کنند.

نورپردازی مناسب را انتخاب کنید

این جنبه از نمایش حلقه به فروش انگشتر شما کمک زیادی می کند و با نمایش در زاویه مناسب بیشتر می شود. نورهای سفید روشن عموماً برای به نمایش گذاشتن بیشترین درخشش فلزات گرانبها بهترین کار را دارند. روشنایی LED به ویژه در روشن کردن جواهرات خوب کار می کند، خیلی داغ نمی شود و از نظر مصرف برق بسیار مقرون به صرفه است. فراموش نکنید که آکوردهای اکستنشن را بسته بندی کنید!

تگ های حلقه را مخفی کنید

شما می خواهید صفحه نمایش حلقه ای را انتخاب کنید که به خوبی برچسب قیمت روی حلقه را پنهان کند. برچسب که اغلب از پلاستیک ساخته شده است، از زیبایی انگشتر می کاهد و نباید به وضوح قابل مشاهده باشد مگر اینکه حلقه برداشته شود.

بهترین رنگ نمایش را برای انگشتر خود انتخاب کنید

اطمینان حاصل کنید که رنگی که برای نمایش انگشتر خود برروی مانکن انگشتر طلا فروشی انتخاب می کنید، به جای اینکه از آن کم کند، زیبایی انگشتری را که می فروشید افزایش می دهد. رنگ‌های خنثی مانند سفید، مایل به سفید و مشکی برای نمایش جواهرات زیبا بدون غلبه بر قطعه جواهر به خوبی کار می‌کنند.

به این مطلب امتیاز دهید
[مجموع : 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Add your own review

Rating